Wakacje to najlepszy czas by dzielić się radością, szczególnie z dziećmi, dla których ten okres powinien być wypełniony odpoczynkiem i zabawą.

wakacyjne atrakcje z Jorge Fireworks

W ciągu ostatnich kilku wakacyjnych tygodni mieliśmy przyjemność brać udział w imprezach organizowanych dla najmłodszych w ramach Pikniku Falubaziaka oraz Lubuskich Prezentacji Wokalnych Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Lubsku. Dzisiaj w naszej relacji podzielimy się naszymi wrażeniami oraz przybliżymy ideę tych wyjątkowych wydarzeń.

Jorge Fireworks na Pikniku Falubaziaka

Przed każdym domowym meczem zespołu żużlowego, stadion klubowy przy W69 otwiera swoje bramy dla dzieci i młodzieży zapraszając na Piknik Falubaziaka. To specjalny czas przed meczem klubu żużlowego Falubaz, który poświęcony jest najmłodszym fanom Speedwaya w Zielonej Górze. Moc atrakcji oferowanych podczas tej imprezy obejmuje m.in.: wspólne przygotowywanie banerów i oprawy meczowej przez najmłodszych kibiców; malowanie twarzy w barwy klubowe; wspólne zdjęcia z Motomyszą, maskotką klubową Falubazu; możliwość obejrzenia prawdziwego motocykla żużlowego; wspólne śpiewanie i malowanie kolorowanek. Jorge Fireworks, jako sponsor klubu żużlowego Falubaz, zorganizował w ramach Stefy Falubaziaka grę memory z nagrodami, konkurs na najładniej wykonaną malowankę oraz przygotował moc gadżetów dla najmłodszych kibiców: łapki – klaskacze oraz nasze niezawodne serpentyny JK08 i konfetti JK06.

wakacje z Jorge Fireworks

Jorge Fieworks i Lubuskie Prezentacje Wokalne w Lubsku

Corocznie Jorge Fireworks wspiera również wyjątkowe wydarzenie jakim są Lubuskie Prezentacje Wokalne Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Lubsku. Głównym celem wydarzenia jest promocja uzdolnień wokalnych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz szeroko pojęta integracja, a także rehabilitacja społeczna. W ramach imprezy wsparliśmy organizację pikniku oraz zorganizowaliśmy pokaz pirotechniczny na zakończenie Prezentacji Wokalnych dla uczestników Festiwalu oraz mieszkańców Lubska.

Wkrótce zaprosimy najmłodszych kibiców żużla na kolejny Piknik Falubaziaka. Nie możemy się również doczekać kolejnych Prezentacji Wokalnych w Lubsku już w przyszłym roku. Z pewnością będziemy towarzyszyć dzieciom i młodzieży również podczas innych imprez i wydarzeń. Bedziemy Was o nich informować na naszym blogu oraz w  mediach społecznościowych, zatem zapraszamy do odwiedzenia naszego konta na Facebooku oraz Instagramie.

wakacyjne atrakcje z Jorge Fireworks