Fajerwerki na plenerowych wydarzeniach

Pierwszym skojarzeniem ze słowem fajerwerki u większości z nas jest Sylwester i szampańska zabawa towarzysząca zmianie roku w kalendarzu. To wydarzenie znają wszyscy i najłatwiej jest nam je przywołać, nie jest to jednak jedyna okazja, kiedy fajerwerki mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem.

Fajerwerki i imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe oświetlane sztucznymi ogniami

Fajerwerki doskonale sprawdzą się podczas każdej imprezy plenerowej. Oczywiście musi tu być spełniony jeden warunek – wydarzenie musi trwać na tyle długo, aby słońce zdążyło zajść. Rozświetlone blaskiem słonecznym niebo jest jedyną okolicznością, która wyklucza zastosowanie takiej atrakcji. 

Jeśli mamy do dyspozycji choć trochę czasu po zachodzie słońca, śmiało możemy planować tego typu atrakcje dla naszych gości, widzów, czy uczestników eventu.

Jakie imprezy plenerowe można wzbogacić o pokaz fajerwerków?

Nie ma zamkniętego katalogu imprez plenerowych, które można wzbogacić o dodatkową atrakcję jaką jest pokaz pirotechniczny. Tak samo jak nie ma listy imprez, których nie można zorganizować w formule plenerowej – wszystko zależy od wyobraźni, pomysłu i posiadanych zasobów, np. miejsca na terenie prywatnym, gdzie nie ma ograniczenia dla pokazów pirotechnicznych.

Imprezy plenerowe i fajerwerki

Koncerty i festiwale z fajerwerkami w finale

Sezon letni to czas, kiedy dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym tysiące ludzi bawią się podczas letnich festiwali i plenerowych koncertów. Podczas takich wydarzeń emocje eskalują wraz z kolejnymi wykonawcami, a całość już w zamyśle prowadzi do kulminacji w wielkim finale wydarzenia. Czy można wyobrazić sobie lepszy moment na zapierające dech w piersiach pokazy pirotechniczne? Emocje wzbierające w publiczności, pokaz harmonijnie dopasowany do wykonywanych utworów – zakończenie idealne!

Imprezy firmowe wzbogacone pirotechniką

Duże organizacje świętują ważne dla siebie jubileusze i wydarzenia z rozmachem. Często w tym celu wynajmowane są całe zamknięte kompleksy hotelowe, które doskonale spełniają wymagania pozwalające na organizację pokazów pirotechnicznych. Z doświadczenia wiemy, że pokaz fajerwerków jest często jedną z głównych atrakcji takiego wydarzenia.

Wydarzenia charytatywne ogrzane blaskiem sztucznych ogni

Wydarzenia związane z akcjami charytatywnymi są często silnie powiązane z emocjami, dzięki którym organizatorzy osiągają założone cele. Altruizm w masach budzą nie tylko przekonania o misji i słusznym celu, ale także, a może nawet przede wszystkim rytuały budujące podniosły nastrój wydarzenia, euforię i inne towarzyszącego pomaganiu emocje. Zamknięte eventy rządzą się swoimi prawami, a plenerowe wydarzenia swoimi i tu właśnie często punktem programu, który pojawia się podczas kulminacji pozytywnych wrażeń i emocji jest chwytający za serca pokaz fajerwerków. Doskonale uzupełnia atmosferę, wprawia w euforię i składani do szczodrości jeszcze większej niż wcześniej – przykłady wszyscy znamy z życia.

Planujesz wydarzenie plenerowe? Szukasz sprawdzonych i bezpiecznych fajerwerków? Sprawdź naszą ofertę.